Browse By

Photos & Stories

Bu yazımda kendime ait fotoğraflarımı ve bu fotoğrafların hikayelerini sizlerle paylaşacağım.
Anı ölümsüzleştirmenin en kolay yoludur fotoğraf çekmek. Anlar da günü geldiğinde hatırlanmak içindir. Bazen duygulanarak bazen de gülerek baktığım fotoğraflarımı şimdi sitemde yayınlıyorum 🙂

(Bu yazıyı belirli aralıklarla güncelleyerek yeni fotoğraflar ekleyeceğim)

Ailem, dostlarım ve arkadaşlarım sizlerden bu yazımda birçok kez bahsedeceğim

 

Üniversite 2. sınıfın yazı, yaz boyunca çalışmış memlekete gidememiştim. O yaz Harekat eğitimi, takviye çalışmalarım, ehliyet kursum olduğu için çok yoğundum. Bakınız o günlerde şöyle bir tweet atmışım. 3 günlük bir boşluk yakaladık ve Gökçeada’ya tatile gittik. Halam, kuzenlerim ile birlikte çok güzel bir tatil yaptık. Türkiye’nin en batısına gidip yüzdük, kafa dinledik filan. Bu fotoğrafı Gökçeada’nın bir tepesinde kahve içtikten sonra manzarayı seyrederken Merve yakalıyor. Yoğun yaz döneminden sonra doğaya karşı kafa dinlemek çok iyi gelmiş, yüzümdeki ifadeden belli 🙂

Diğer fotoğraflar için tıklayınız

Gökçeada 09/2017

2015 Eylül’ünde üniversite için yurda yerleşmek üzere babamla İzmit’e geliyoruz. Tam yurdu halledip babamla vedalaşacakken okulun 3 hafta ertelendiği haberini alıyoruz. Önce babamla İstanbul ve Tekirdağ’daki akrabalarımızı ziyarete gidiyoruz. Sonra babam memlekete dönüyor, ben de halamın yanına İzmir’e gidiyorum. İzmir’de kuzenlerimle unutamayacağım günler geçirdiğim o yazı unutamıyorum. Bu fotoğraf da eski mi yeni mi olduğunu hatırlayamadığım Foça’dan. Yüzmeden dönüyoruz, güneş batmak üzere, patika bir yoldan yürürken bir an deniz gözümüze çok hoş gözüküyor ve kuzenlerimle fotoğraf çekiliyoruz. Bu fotoğrafa bakınca keşke dönsek o günlere diyorum..

Foça 09/2015

VIP uçaklar sık sık havalimanımıza geliyor. 16 Ağustos 2017, yine son dakika haber alarak Başbakan veya Cumhurbaşkanının geleceğini öğrendik. Sabah uçaklar geldi, kalkışına daha çok zaman vardı. Biz de Emrullah ile birlikte izin alarak bir kaç fotoğraf çekilmiştik. Kırmızı halı değil belki ama mavi halı serildi bizim önümüze yani 😎 Bu uçak TC-IST veya TC-ANA tam emin değilim.
Bu fotoğraftaki detay ise top sakalım 🙂 Evet bir dönemler top sakalım vardı, çok az kaldılar ve çok az kişi gördü. Burada da biraz belli oluyor.

🇹🇷 🇹🇷

VIP Uçak

KCO 08/2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Enter Captcha Here : *

Reload Image

test