Browse By

Hakkımda

24 Haziran 1997 tarihinde Çayelinde doğmuştur. Yamantürk Anaokulunda anaokulu eğitimi aldı. İlk ve ortaoğrenimini Çayelinde tamamladı. Ortaokul yıllarında Karate, Voleybol, Satranç gibi faaliyetlerde bulundu.

2011 yılında Çayeli Anadolu Öğretmen Lisesini kazandı. Lise yıllarında sosyal bir öğrenci olup bir yıl yurt başkanlığı yapmıştır. Lise yıllarında aynı zamanda birkaç tiyatro oyunlarında rol almıştır.

2015 yılında Kocaeli Üniversitesi Havacılık Yönetimi bölümünü kazanmıştır. Üniversitenin ilk yılında Kocaeli Cengiz Topel Havalimanında Çelebi Hava Servisi şirketinde yarı zamanlı olarak çalışmaya başlamıştır. Çalışma hayatı boyunca birçok departmanda ve birçok havalimanında çalışmıştır. Halen Harekat Memurluğu görevine devam etmektedir. Ayrıca Personel ve Eğitim departmanlarında istasyon sorumlusu olarak çalışmaktadır. Kocaeli Üniversite Havacılık Kulübünde bir yıl boyunca Başkan Yardımcılığı yapmış ve kulübün gelişime yardımcı olmuştur. Herkes İçin Havacılık Derneği ile 2016 Airshow’da tanışan Kazım Şerifoğlu sırasıyla Üye, Aktif Ekip, İl Başkan Yardımcısı, İl Başkanı görevlerinde bulunmuş. Şimdi ise Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı olarak çalışmaya devam etmektedir.2017 yılında Havacılık Kulübü bünyesinde 10 etkinliğin Herkes İçin Havacılık Derneği bünyesinde 13 etkinliğin gerçekleştirilmesine katkı sağlamıştır.

Lise ve üniversite yıllarında bir çok farklı işte çalışarak kendini geliştirmiş ve tecrübeler kazanmıştır.

Pratik, yardımsever ve araştırmacı biri olan Kazım Şerifoğlu hobi olarak koleksiyon yapmakta, bisiklet sürmekte ve kendi sitesinde yazılar yazmaktadır.

Memleketinden ötürü balık tutmayı ve yüzmeyi çok sevmekte fırsat buldukça bu aktiviteleri icra etmeye çalışmaktadır.

test